To ci się przyda – poręczna latarka kieszonkowa

Gadżety elektroniczne mogą być różne. Jedne są całkiem przydatne, na inne szkoda czasu i pieniędzy.

Dlatego nie warto popadać w bezkrytyczny zachwyt nad nowymi technologiami i kupować wszystko, co się tylko da. Jednym z gadżetów elektronicznych, które niewątpliwie są przydatne jest kieszonkowa latarka LED.

Owszem, latarki to urządzenia znane od dawna, ale to dopiero technologia diody LED sprawiła, że stały się one bardzo małe i wydajne. Diody LED słyną też ze swojej energooszczędności, dzięki czemu mała, kieszonkowa latarka LED nie potrzebuje wielu baterii, a na tym co ma, wytrzymuje całkiem długo.

Czynie to z kieszonkowej latarki LED bardzo praktyczny gadżet elektroniczny. Można by powiedzieć, że trochę niepotrzebny, bo wiele osób ma dziś latarkę LED w telefonie (bądź tryb latarki wykorzystujący świecenie ekranu). Drenuje to jednak baterię urządzenia, z tego względu warto jednak mieć w zanadrzu kieszonkową latarkę LED. Zmieści się w kieszeni, warto nosić ją również zawsze w samochodzie.

1 thought on “To ci się przyda – poręczna latarka kieszonkowa

  1. Jak latarka to tylko LED! Inne latarki wymagają nie ekologicznych baterii, lub bardzo szybko się rozładowują. Moc świecenia również pozostawia wiele do życzenia.

Comments are closed.