Podręczne źródło energii na wielkie wyprawy

Turyści uwielbiający kilkudniowe wypady poza miasto, w góry lub ci jeżdżący setki kilometrów rowerami, z pewnością nieraz spotkali się z problemem rozładowanej baterii w telefonie, aparacie fotograficznym czy też w jakimkolwiek innym urządzeniu elektronicznym. Lekarstwem na takie sytuacje jest podróżny panel słoneczny, przekształcający promienie słoneczne w ekologiczną i bezpłatną energię.

Urządzenie to, po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca i jest naprawdę lekkie. W trakcie wypraw, przymocować je można do plecaka lub sakwy rowerowej za pomocą wygodnych uchwytów w taki sposób, by jak najlepiej wyeksponować je na działanie promieni słonecznych. Gdyby w czasie wędrówki zaskoczył nas deszcz, wodoodporność ładowarki, ochroni przed zamoknięciem wrażliwe na wodę podzespoły. Podróżny panel słoneczny wyposażony jest w port USB, który umożliwia współczesnemu turyście naładować akumulatory, niezbędnych podczas wycieczki urządzeń elektronicznych.

Nikt nie lubi być zaskoczony rozładowanym aparatem fotograficznym lub telefonem, którym również można zrobić zdjęcia, w momencie gdy znajdujemy się w urokliwym miejscu które trzeba uwiecznić na fotografii. Mając ze sobą mobilne źródło zasilania jakim jest podróżny panel słoneczny, sytuacja taka już nigdy nie będzie mieć miejsca.

1 thought on “Podręczne źródło energii na wielkie wyprawy

  1. Power banki to podstawa na wyprawie. Można naładować podstawowe urządzenia elektryczne, które ratują życie w nagłych wypadkach.

Comments are closed.